Znajdź nas na:
  • 3
  • 2
  • 1

Podstawą udanej zabawy w paintball jest bez wątpienia wysokiej jakości sprzęt oraz markowe kulki. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do sprzętu, w który wyposażamy uczestników organizowanych przez nas imprez. Wychodzimy z oczywistego założenia, że zabawa w paintball ma być przyjemnością a nie pasmem udręk związanym z niesprawnym lub słabej jakości sprzętem.

Firma X-GAME Paintball Łódź posiada ponad 200 kompletnych zestawów do gry a co za tym idzie jesteśmy w stanie obsłużyć grupę 200 graczy grających jednocześnie.

 

Do dyspozycji uczestników oddajemy sprawdzone i niezawodne markery Tippmann 98 Custom ACT, Tippmann Bravo One oraz BT4-Combat. Markery są łatwe w obsłudze, nie zacinają się oraz są celne.

Do markerów używamy tylko i wyłącznie sprężonego powietrza HP. Nie stosujemy dwutlenku węgla CO2, co znacznie poprawia komfort gry (kulki latają daleko i z tą samą prędkością) oraz umożliwia zabawę w każdych warunkach atmosferycznych.


Używamy masek JT Proshield Thermal, Vents Helix  o kątach widzenia 260 stopni oraz JT Elite Full Cover kryjące całą głowę. Wszystkie maski posiadają system podwójnych szybek co zapobiega parowaniu.

 

Każdy kto edykolwiek grał w paintball wie, nawet najlepszą zabawę mogą popsuć słabej jakości kulki, które rozbijają się w lufie a nie na celu. Dlatego stale kontrolujemy jakość używanych przez nas kul. Stosujemy tylko kulki uznanych firm takich jak DXS, Duke, RPS. Wszystkie kulki to pełnowartościowy produkt, który swoją jakością gwarantuje rozbicie na celu a nie w lufie.

 

Mundury jakich używamy to oryginalne moro wojsk brytyjskich. Mundury są lekkie, bawełniane, przewiewne, we wszystkich rozmiarach.

 

 

Dla każdego uczestnika zapewniamy:

  • rękawice paintballowe
  • ochraniacz na szyję
  • ochraniacz klatki piersiowej i pleców tzw. kamizelka kuloodporna
  • dodatkowe pojemniki na kulki

 

 

paintball łódź, łódź paintball, paintball lodz, lodz paintball, paintball Łódź, paintball lodz